Najważniejsze rozwiązania dla biznesu.
"Wdrożenie technologi i urządzenie leczenie warrozy u pszczół" - projekt w ramach schematu Technologie przyjazne środowisku programu "Rozwój Przedsiębiorczości i Innnowacje" współfinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2011.
„Wdrożenie modelu biznesowego internacjonalizacji celem podwyższenia konkurencyjności przedsiębiorstwa ABERIT na rynku brytyjskim i amerykańskim” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, Oś Priorytetowa I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.2 Internacjonalizacja MŚP.
"Wdrożenie innowacji procesowej w firmie ABERIT Piotr Bereziewicz, poprzez wdrożenie oprogramowania do ewidencjonowania pracy, jako sposób przeciwdziałania skutkom pandemii COVID -19 lub innym podobnym tego typu zdarzeniom" w ramach działania 6.2. Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji - Bony na cyfryzację Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Aktualizacja ta ma dotyczyć reklam tworzonych w formacie Flash. Co to oznacza dla tych reklam, które już widnieją w sieci? Nie znikną one z internetu, ale będą wyświetlane w formie statycznej. Internauci zobaczą zatem pierwszą klatkę animacji wraz z aktywnym przyciskiem „play”, lecz bez możliwości odtworzenia reklamy.
Twórcy reklam webowych powinni zatem zamienić przestarzałą technologię Flash na nowoczesny HTML5. Za zmianą technologii przemawia też fakt, że reklamy tworzone w HTML5 są lżejsze i prostsze do przetworzenia przez przeglądarki internetowe. Ponadto animacje flashowe nie są dostępne na urządzeniach mobilnych ze względu na spore obciążenie baterii oraz brak kompatybilności z ekranami dotykowymi.
Za omawianą zmianą przemawia fakt szybszego ładowania się strony pozbawionej animacji flashowych. Tak też Google tłumaczy swoją decyzję. Innym powodem, którym kierował się internetowy gigant jest wspomniany już brak kompatybilności z urządzeniami mobilnymi. Technologia HTML5 pozwala na tworzenie jednej reklamy na wiele rodzajów urządzeń, więc ułatwi to pracę projektantów.
Czasy świetności technologii Flash dobiegają zatem końca. Stworzony na początku lat 90-tych Flash umożliwił i uatrakcyjnił działanie aplikacji webowych. Doskonale radził sobie w środowisku PC, ale rewolucja mobilności i wieloekranowości przerosła jego możliwości. Co prawda okres przejściowy na technologię HTML5 może powodować pewne utrudnienia, w postaci np. braku wypracowanych standardów kreacji tworzonych w tej technologii lub wydłużenie czasu przygotowania reklam spowodowany brakiem narzędzi umożliwiających proste tworzenie reklamy, ale efekty końcowe tej aktualizacji z pewnością zostaną docenione przez wszystkich użytkowników internetu.