Kariera

Szukamy ludzi z całej Polski. Oferujemy możliwość pracy zdalnej w elastycznym formacie. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Rozwijaj się z nami

Jesteś programistą, chcesz się rozwijać przy realizacji ambitnych projektów informatycznych? Mówisz po angielsku, francusku, niemiecku, hiszpańsku lub innym języku i chcesz wykorzystać swoje umiejętności językowe w pracy dla firm IT z innych stron świata? Zatrudniamy ekspertów, specjalistów IT i programistów mających kompetencje w tworzeniu technologii internetowych. Szukamy ludzi z całej Polski. Oferujemy możliwość pracy zdalnej w elastycznym formacie. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
Aplikacja spontaniczna
Opis oferty

Nie widzisz oferty, która pasowałaby do Twoich kompetencji i doświadczenia? A może posiadasz umiejętności, które byłby ważne dla rozwoju naszego zespołu?

Jeśli tak, to wyślij do nas aplikacje spontaniczną!   Zaufali nam

   • Piotr Kamiński, Robert Kamiński
    Aplikacja opracowana została w oparciu o diagnozę potrzeb Kancelarii, wyniki warsztatów roboczych z udziałem obu stron oraz w oparciu o proponowane przez firmę Aberit rozwiązania technologiczne pomocne w prowadzonej działalności. Wszystkie prace przebiegły terminowo, a eksperci wykazali się rzetelnością i wysokimi kompetencjami merytorycznymi. Wysoki poziom świadczonych usług, fachowe doradztwo oraz rzetelnie wykonana aplikacja sprawdzająca się w codziennym funkcjonowaniu Kancelarii pozwala rekomendować Firmę jako partnera godnego zaufania w zakresie tworzenia dedykowanych aplikacji internetowych odpowiadających na potrzeby firmy.
    Piotr Kamiński, Robert Kamiński
    Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska
   • Grzegorz Palonek - Board Member
    Współpraca z Developerem przebiegała w sposób efektywny. Developer posiada wysokiej klasy kompetencje. Jego duże zaangażowanie pozwoliło na wykonywanie zadań na poziomie w pełni dopasowanym do naszych oczekiwań. Wysoka kultura współpracy i pełne zrozumienia naszych potrzeb zagwarantowało sprawną komunikację w czasie współpracy i terminowe wykonanie projektu.
    Grzegorz Palonek - Board Member
    Massive Pixel Creation Sp. z o.o.
   • Developer bezproblemowy i pomocny, jak trzeba było pilnie wieczorem coś ogarnąć to robił bez problemu. Na calach z klientem dogadywał się po angielsku bez problemów 😊

    Klient branża medyczna, USA
   • Tester bardzo ambitny, rzeczowy, dociekliwy, gładko wszedł w zespół, analitycznie bardzo podchodzi

    Klient z branży motoryzacyjnej, PL
   • Marek Tarnawski - CEO
    „Aiming for increased quality and time-saving results, the team leveraged cutting edge technology and its considerable expertise to deliver a quality product”
    Marek Tarnawski - CEO
    MTA DESIGN