Abiflow

Platforma do tworzenia aplikacji biznesowych

Dzięki platformie AbiFlow, jesteśmy w stanie zbudować system dostosowany do potrzeb firmy.

Wartość dla każdej organizacji

AbiFlow to autorska platforma niskokodowa (Low Code) tworzona zgodnie z misją naszej firmy.

Pozwala na uporządkowanie realizowanej pracy i optymalizację działań w obszarach planowania, zarządzania procesami, obsługi klienta i sprzedaży.
Zapewnia lepszy przepływ informacji, zwiększa efektywność i usprawnienia pracę zespołu.

W Aberit wykorzystujemy czas konstruktywnie - działamy przejrzyście i konkretnie.
Wiemy, jak ważne jest uporządkowanie informacji i zarządzanie nimi w szybki i łatwy sposób - to klucz do delegowania zadań w sposób, który zapewni ich optymalną realizację.

Low-Code to podejście do tworzenia oprogramowania, które pomaga specjalistom branży IT współpracować z biznesem i szybciej dostarczać cyfrowe rozwiązania transformacyjne, minimalizując przy tym ilość potrzebnego kodu. Zasadniczo Low-Code zastępuje tworzenie dedykowanego kodu typu custom zbiorem gotowych do użycia komponentów interfejsu użytkownika. Wykorzystuje standardowe skrypty i integracje, plany rozwiązań, wizualne narzędzia do automatyzacji przepływu pracy i inne przyjazne dla użytkownika funkcje. W przypadku tworzenia aplikacji klasy korporacyjnej, platformy niskokodowe, takie jak Abiflow łączą te funkcje z innymi zaawansowanymi narzędziami do zarządzania projektami, zarządzania klientami, gwarantując najlepszą przestrzeń roboczą dla cyfrowych innowacji przy stałym poziomie bezpieczeństwa.

Zalety takiego rozwiązania

Jedna platforma - wiele możliwości

Moduł CRM - Zarządzanie klientami

Pozwala zarządzać klientami i osobami kontaktowymi.

Tworzenie bazy klientów i kontrahentów, dodawanie nowych kontaktów i przypisywanie im konkretnych informacji i danych, grupowanie i przypisywanie kontaktów do istniejących kontrahentówwszystko to umożliwia indywidualne podejście do klienta i wspomaga dobrą współpracę z kontrahentami. Informacje są zawsze dostępne i aktualne.

 

Moduł CRM pozwala na wyszukiwanie wszystkich prowadzonych sprawy przypisanych do danego klienta. Zapewnia wgląd do dołączonych dokumentów, rozliczeń czy ważnych plików. Opcja przypisania opiekuna klienta wewnątrz organizacji ułatwia delegowanie obowiązków, zarządzanie relacjami z klientem i usprawnia komunikację, również wewnętrzną. Moduł CRM to pełna kontrola nad kontaktem z klientem w ramach jednej funkcjonalności.

Zarządzanie sprawami i zadaniami

Wiemy jak ważne jest zachowanie porządku i organizacji pracy.

AbiFlow posiada rozbudowany moduł pozwalający zarządzać projektami, sprawami i zadaniami.

Moduł zawiera najważniejsze informacje o kliencie, prowadzonych sprawach, wewnętrznych zadaniach. Umożliwia monitorowanie i rozliczanie czasu pracy, tworzenie i dodawanie notatek, monitorowanie rozliczeń z klientem oraz wgląd w dokumenty oraz pliki.

 

Zadbaliśmy o bezpieczeństwo informacji poufnych to Ty decydujesz, kto z pracowników ma dostęp do informacji zgromadzonych o kliencie i danej sprawie.

Funkcjonalność umożliwia przechowywanie danych w usystematyzowanej formie w jednym miejscu i zarządzanie nimi bez obawy, że trafią do niepowołanych osób.

 

Tworzenie zadań i przypisywanie ich do konkretnej sprawy pozwala na elastyczne zarządzanie działaniami. Każde zadanie ma swojego opiekuna. Możesz też tworzyć dowolną ilość pod-zadań, dzięki czemu duże i skomplikowane sprawy staną się serią małych, prostych do wykonania kroków.

Data rozpoczęcia, termin zakończenia, status zadania, nadany priorytet czy wskaźnik postępu realizacji zadania pozwalają na monitoring prac w dowolnym momencie.

 

System daje możliwość definiowania statusów zadań i dodawania innych członków zespołu jako obserwatorów, co poprawia przepływ informacji i usprawnia pracę zespołu.

 

Osoby wykonujące zadania mogą dodawać notatki lub komentować zadania oraz generować powiadomienia dla pozostałych osób uczestniczących w zadaniu.

Rejestracja czasu pracy

AbiFlow umożliwia rejestrowanie czasu poświęcanego na wykonywane zadania w ramach każdej sprawy czy projektu. Ułatwia to późniejsze rozliczenie i pozwala kontrolować koszty obsługi wszystkich klientów.

Wbudowany stoper automatycznie zarejestruje czas pracy nad konkretnym zadaniem.

Wystarczy kliknąć jeden przycisk, a stoper rozpocznie naliczanie czasu do wybranego przez Ciebie zadania. Po zakończeniu pracy nad zadaniem, ponowne kliknięcie powoduje zatrzymanie stopera i automatyczne zaraportowanie czasu pracy w zadaniu.

W AbiFlow możesz również ręcznie dodać i zaraportować czas pracy. Dzięki temu każda godzina poświęcona na prowadzenie sprawy i obsługę klienta zostanie rozliczona.

Raportowany czas jest zapisywany w systemie umożliwiając generowanie raportów rentowności spraw oraz rozliczeń z kontrahentami.

Powiadomienia

Bądź na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami

AbiFlow powiadomi Cię o ważnych dla Ciebie zdarzeniach, a wszystkie informacje wyświetlą się na interfejsie systemu.

System daje pracownikom możliwość wystawiania elektronicznych wniosków urlopowych, jednocześnie przypomni przełożonym o konieczności zatwierdzenia każdego wniosku.

AbiFlow ułatwia delegowanie zadań – każdorazowe przypisanie nowego zadania do obowiązków pracownika automatycznie generuje powiadomienie systemowe.

Powiadomienia systemowe umożliwiają otrzymywanie notyfikacji o ważnych zdarzeniach również w systemie operacyjnym. AbiFlow wysyła również powiadomienia e-mail i pozwala powiązać rodzaj powiadomień z kanałami jakimi chcesz je otrzymywać.

Kalendarz

W kalendarzu AbiFlow zaplanujesz najważniejsze sprawy i zadania, ich rozpoczęcie, zakończenie, przeterminowanie i inne.

Kalendarz daje również podgląd urlopów i nieobecności członków Twojego zespołu.

Obsługa dokumentów spraw i akt

Łatwiejsze zarządzanie dokumentacją dzięki wygodnej funkcji przeciągnij i puść (drag & drop).

Prosty sposób na podpinanie dokumentów, plików i załączników do konta klienta, sprawy czy zadania.

Załączane dokumenty można organizować w grupy takie jak: umowy, faktury sprzedażowe, faktury kosztowe i inne.

AbiFlow automatycznie zadba o odpowiednią organizację i porządek plików dla każdego klienta w każdej prowadzonej sprawie.

Struktura systemu jest przejrzysta i zorganizowana co pozwala na szybkie wyszukiwanie różnego rodzaju plików.

Dodatkowo istniej możliwość eksportu list całej zgromadzonej dokumentacji w wybranym formacie.

… i wiele innych funkcjonalności

Można dowolnie konfigurować przepływ statusów w sprawach, dzięki czemu możesz dostosować system do sposobu pracy. Możesz dowolnie skonfigurować układ kolumn wyświetlanych w każdym widoku tabeli i skupić się na najważniejszych dla Ciebie informacjach. W każdej chwili możesz przejrzeć historię zmian i aktywności użytkowników. Dzięki temu zawsze wiadomo kto i kiedy wykonał daną operację. Moduł nieobecności i dni wolnych pozwala na sprawdzenie, który z pracowników jest nieobecny z powodu wizyty w sądzie, pracy w trybie zdalnym lub po prostu jest na urlopie czy zwolnieniu lekarskim.

Poznaj opinie naszych klientów

 • Piotr Kamiński, Robert Kamiński
  Aplikacja opracowana została w oparciu o diagnozę potrzeb Kancelarii, wyniki warsztatów roboczych z udziałem obu stron oraz w oparciu o proponowane przez firmę Aberit rozwiązania technologiczne pomocne w prowadzonej działalności. Wszystkie prace przebiegły terminowo, a eksperci wykazali się rzetelnością i wysokimi kompetencjami merytorycznymi. Wysoki poziom świadczonych usług, fachowe doradztwo oraz rzetelnie wykonana aplikacja sprawdzająca się w codziennym funkcjonowaniu Kancelarii pozwala rekomendować Firmę jako partnera godnego zaufania w zakresie tworzenia dedykowanych aplikacji internetowych odpowiadających na potrzeby firmy.
  Piotr Kamiński, Robert Kamiński
  Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska
 • Grzegorz Palonek - Board Member
  Współpraca z Developerem przebiegała w sposób efektywny. Developer posiada wysokiej klasy kompetencje. Jego duże zaangażowanie pozwoliło na wykonywanie zadań na poziomie w pełni dopasowanym do naszych oczekiwań. Wysoka kultura współpracy i pełne zrozumienia naszych potrzeb zagwarantowało sprawną komunikację w czasie współpracy i terminowe wykonanie projektu.
  Grzegorz Palonek - Board Member
  Massive Pixel Creation Sp. z o.o.
 • Developer bezproblemowy i pomocny, jak trzeba było pilnie wieczorem coś ogarnąć to robił bez problemu. Na calach z klientem dogadywał się po angielsku bez problemów 😊

  Klient branża medyczna, USA
 • Tester bardzo ambitny, rzeczowy, dociekliwy, gładko wszedł w zespół, analitycznie bardzo podchodzi

  Klient z branży motoryzacyjnej, PL
 • Marek Tarnawski - CEO
  „Aiming for increased quality and time-saving results, the team leveraged cutting edge technology and its considerable expertise to deliver a quality product”
  Marek Tarnawski - CEO
  MTA DESIGN