Abilex

Nowoczesny system do zarządzania kancelariami prawnymi

Sprawdź, jak możesz wprowadzić swoją kancelarię w XXI wiek

Moduł CRM - Zarządzanie klientami

Pozwala zarządzać klientami i osobami kontaktowymi.
Tworzenie bazy klientów i kontrahentów, dodawanie nowych kontaktów i przypisywanie
im konkretnych informacji i danych, grupowanie i przypisywanie kontaktów do istniejących kontrahentów – wszystko to umożliwia indywidualne podejście do klienta i wspomaga dobrą współpracę z kontrahentami. Informacje są zawsze dostępne i aktualne.

Moduł CRM pozwala na wyszukiwanie wszystkich prowadzonych sprawy przypisanych do danego klienta. Zapewnia wgląd do dołączonych dokumentów, rozliczeń czy ważnych plików. Opcja przypisania opiekuna klienta wewnątrz firmy ułatwia delegowanie obowiązków, zarządzanie relacjami z klientem i usprawnia komunikację, również wewnętrzną. Moduł CRM to pełna kontrola nad kontaktem z klientem w ramach jednej funkcjonalności.

Powiadomienia

Bądź na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami w swojej firmie.
AbiLex powiadomi Cię o ważnych dla Ciebie zdarzeniach, a wszystkie informacje wyświetlą się na interfejsie systemu.
System daje pracownikom możliwość wystawiania elektronicznych wniosków urlopowych, jednocześnie przypomni pracodawcy o konieczności zatwierdzenia każdego wniosku.
AbiLex ułatwia delegowanie zadań każdorazowe przypisanie nowego zadania do obowiązków pracownika automatycznie generuje powiadomienie systemowe.
Powiadomienia systemowe umożliwiają otrzymywanie notyfikacji o ważnych zdarzeniach również w systemie operacyjnym. AbiLex wysyła również powiadomienia e-mail i pozwala powiązać rodzaj powiadomień z kanałami jakimi chcesz je otrzymywać.

Kalendarz

W kalendarzu AbiLex zaplanujesz najważniejsze sprawy i zadania, ich rozpoczęcie, zakończenie, przeterminowanie i inne. Kalendarz daje również podgląd urlopów i nieobecności członków Twojego zespołu.

Obsługa dokumentów spraw i akt

Łatwiejsze zarządzanie dokumentacją dzięki wygodnej funkcji przeciągnij i puść (drag & drop). Prosty sposób na podpinanie dokumentów, plików i załączników do konta klienta, sprawy czy zadania.

Załączane dokumenty można organizować w grupy takie jak: umowy, faktury sprzedażowe, faktury kosztowe i inne. AbiLex automatycznie zadba o odpowiednią organizację i porządek plików dla każdego klienta w każdej prowadzonej sprawie. Struktura systemu jest przejrzysta i zorganizowana co pozwala na szybkie wyszukiwanie różnego rodzaju plików.

Dodatkowo istniej możliwość eksportu list całej zgromadzonej dokumentacji Twoich Klientów w wybranym formacie.

... i wiele innych funkcjonalności

Można dowolnie konfigurować przepływ statusów w sprawach, dzięki czemu możesz dostosować system do sposobu pracy Twojej firmy.

Możesz dowolnie skonfigurować układ kolumn wyświetlanych w każdym widoku tabeli i skupić się na najważniejszych dla Ciebie informacjach. W każdej chwili możesz przejrzeć historię zmian i aktywności użytkowników. Dzięki temu zawsze wiadomo kto i kiedy wykonał daną operację.

Moduł nieobecności i dni wolnych pozw
ala na sprawdzenie, który z pracowników jest nieobecny z powodu wizyty w sądzie, pracy w trybie zdalnym lub po prostu jest na urlopie
czy zwolnieniu lekarskim.

Zaufali nam

 • Piotr Kamiński, Robert Kamiński
  Aplikacja opracowana została w oparciu o diagnozę potrzeb Kancelarii, wyniki warsztatów roboczych z udziałem obu stron oraz w oparciu o proponowane przez firmę Aberit rozwiązania technologiczne pomocne w prowadzonej działalności. Wszystkie prace przebiegły terminowo, a eksperci wykazali się rzetelnością i wysokimi kompetencjami merytorycznymi. Wysoki poziom świadczonych usług, fachowe doradztwo oraz rzetelnie wykonana aplikacja sprawdzająca się w codziennym funkcjonowaniu Kancelarii pozwala rekomendować Firmę jako partnera godnego zaufania w zakresie tworzenia dedykowanych aplikacji internetowych odpowiadających na potrzeby firmy.
  Piotr Kamiński, Robert Kamiński
  Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska
 • Grzegorz Palonek - Board Member
  Współpraca z Developerem przebiegała w sposób efektywny. Developer posiada wysokiej klasy kompetencje. Jego duże zaangażowanie pozwoliło na wykonywanie zadań na poziomie w pełni dopasowanym do naszych oczekiwań. Wysoka kultura współpracy i pełne zrozumienia naszych potrzeb zagwarantowało sprawną komunikację w czasie współpracy i terminowe wykonanie projektu.
  Grzegorz Palonek - Board Member
  Massive Pixel Creation Sp. z o.o.
 • Developer bezproblemowy i pomocny, jak trzeba było pilnie wieczorem coś ogarnąć to robił bez problemu. Na calach z klientem dogadywał się po angielsku bez problemów 😊

  Klient branża medyczna, USA
 • Tester bardzo ambitny, rzeczowy, dociekliwy, gładko wszedł w zespół, analitycznie bardzo podchodzi

  Klient z branży motoryzacyjnej, PL
 • Marek Tarnawski - CEO
  „Aiming for increased quality and time-saving results, the team leveraged cutting edge technology and its considerable expertise to deliver a quality product”
  Marek Tarnawski - CEO
  MTA DESIGN