Outsourcing

Jakie przynosi korzyści?

Sprawdź naszą ofertą leasingu profesjonalistów


4

Brak obciążeń kadrowo - płacowych

Unikając obciążeń związanych z zatrudnianiem, wynagrodzeniem i administracją kadrowo-płacową, obniżasz koszty i skoncentrujesz się na rozwoju projektu.

5

Swieżość i kreatywność

Specjaliści z zewnątrz przynoszą różnorodne doświadczenia i pomysły, co wspiera innowacyjność i skuteczność rozwiązań.

Potrzebujesz wysoko wykwalifikowanego specjalisty (zespół specjalistów), bez potrzeby zatrudniania go na stałe? Mamy w tym duże doświadczenie. Dzięki naszym ekspertom IT usprawnisz proces zarządzania projektami informatycznymi  i zmniejszysz ich koszty. Rozwiązanie takie jest korzystne zarówno dla dużych, średnich, jak i mniejszych firm. Identyfikujemy potrzeby i świadczymy outsourcing personalny o różnym zakresie kompetencji zgodnie z preferencjami naszych Klientów.

Technologie

Potrzebujesz Specjalisty w innej technologii? Żaden problem! Skontaktuj się z nami, a z chęcią wesprzemy Cię w znalezieniu kompatybilnego kandydata.

JAK DZIAŁAMY

 1. Spis potrzeb

Pierwszym etapem współpracy jest zebranie wszystkich niezbędnych informacji od Klienta na temat obecnego zapotrzebowania na danych specjalistów. Im więcej szczegółów i uwag, tym efektywniej będziemy mogli działać.

 1. Nasze propozycje

Posiadając wiedzę na temat osoby/osób, które są niezbędne do projektu Klienta- możemy rozpocząć naszą pracę. Po analizie potrzeb przedstawiamy listę naszych ekspertów, których obecnie posiadamy. Teraz decyzja leży po stronie Klienta.

Przed spotkaniami z kandydatami, niezbędnym elementem jest podpisanie umowy NDA, która chroni obydwie strony przed ujawnieniem informacji poufnych.

 1. Rozmowy z potencjalnym członkiem/członkami zespołu

Kolejnym krokiem jest decyzja i wybór osób, które są najbardziej kompatybilne do zespołu Klienta. Aby mieć pewność czy dany specjalista/ specjaliści rzeczywiście będzie pasować do Twojej organizacji- proponujemy organizację spotkań online, które ułatwią podjęcie ostatecznej decyzji. Za rozmowy z naszymi Specjalistami nie pobieramy opłat- rozliczamy się w momencie podpisywania umowy Time&Material.

 

 4. Ostateczny wybór i formalności

Zbliżamy się do finalizacji naszego zadania. Klient wybiera ostateczne osoby do współpracy, a my zajmujemy się kwestiami formalnymi. Pracujemy w modelu Time&Material, czyli rozliczamy się według ilości przepracowanych godzin przez naszego Specjalistę. W umowie dopracowujemy szczegóły zlecenia, czas trwania, stawkę wynagrodzenia, warunki, dodatkowe uwagi itp.

 5. Rozpoczęcie współpracy

Po podpisaniu umowy nasi eksperci mogą zacząć swoją pracę. Jeżeli podczas trwania projektu pojawi się potrzeba na dodatkowe zasoby- jesteśmy gotowi do pomocy.

Doceniamy stały kontakt i feedback podczas naszej współpracy.

Zaufali nam

 • Piotr Kamiński, Robert Kamiński
  Aplikacja opracowana została w oparciu o diagnozę potrzeb Kancelarii, wyniki warsztatów roboczych z udziałem obu stron oraz w oparciu o proponowane przez firmę Aberit rozwiązania technologiczne pomocne w prowadzonej działalności. Wszystkie prace przebiegły terminowo, a eksperci wykazali się rzetelnością i wysokimi kompetencjami merytorycznymi. Wysoki poziom świadczonych usług, fachowe doradztwo oraz rzetelnie wykonana aplikacja sprawdzająca się w codziennym funkcjonowaniu Kancelarii pozwala rekomendować Firmę jako partnera godnego zaufania w zakresie tworzenia dedykowanych aplikacji internetowych odpowiadających na potrzeby firmy.
  Piotr Kamiński, Robert Kamiński
  Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska
 • Grzegorz Palonek - Board Member
  Współpraca z Developerem przebiegała w sposób efektywny. Developer posiada wysokiej klasy kompetencje. Jego duże zaangażowanie pozwoliło na wykonywanie zadań na poziomie w pełni dopasowanym do naszych oczekiwań. Wysoka kultura współpracy i pełne zrozumienia naszych potrzeb zagwarantowało sprawną komunikację w czasie współpracy i terminowe wykonanie projektu.
  Grzegorz Palonek - Board Member
  Massive Pixel Creation Sp. z o.o.
 • Developer bezproblemowy i pomocny, jak trzeba było pilnie wieczorem coś ogarnąć to robił bez problemu. Na calach z klientem dogadywał się po angielsku bez problemów 😊

  Klient branża medyczna, USA
 • Tester bardzo ambitny, rzeczowy, dociekliwy, gładko wszedł w zespół, analitycznie bardzo podchodzi

  Klient z branży motoryzacyjnej, PL
 • Marek Tarnawski - CEO
  „Aiming for increased quality and time-saving results, the team leveraged cutting edge technology and its considerable expertise to deliver a quality product”
  Marek Tarnawski - CEO
  MTA DESIGN