Najważniejsze rozwiązania dla biznesu.
"Wdrożenie technologi i urządzenie leczenie warrozy u pszczół" - projekt w ramach schematu Technologie przyjazne środowisku programu "Rozwój Przedsiębiorczości i Innnowacje" współfinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2011.
„Wdrożenie modelu biznesowego internacjonalizacji celem podwyższenia konkurencyjności przedsiębiorstwa ABERIT na rynku brytyjskim i amerykańskim” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, Oś Priorytetowa I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.2 Internacjonalizacja MŚP.
"Wdrożenie innowacji procesowej w firmie ABERIT Piotr Bereziewicz, poprzez wdrożenie oprogramowania do ewidencjonowania pracy, jako sposób przeciwdziałania skutkom pandemii COVID -19 lub innym podobnym tego typu zdarzeniom" w ramach działania 6.2. Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji - Bony na cyfryzację Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Przekopując się przez branżowe informacje znajdujesz Art Directora, New Business Managera lub Buzz Moderatora i właściwie nie wiesz, kto jest kim i czym się zajmuje? Uchylimy Ci rąbka interaktywnej tajemnicy!
Zacznijmy od początku. Na pierwszej linii kontaktu z klientem stoi zazwyczaj New Business Manager. To on pozyskuje dla agencji nowych klientów. Chcesz się potargować? W kontakcie z agencyjnym handlowcem masz ku temu najlepszą okazję. Analizując rynek, przygotowuje on ciekawe oferty i prezentuje je poszczególnym klientom, negocjując przy tym warunki współpracy.
Ok, ponegocjowałeś, więc co teraz? W spotkaniach negocjacyjnych najczęściej bierze też udział Project Manager, czyli specjalista w zarządzaniu projektami. To Kierownik Projektów odpowiedzialny jest za planowanie, organizację i kontrolę wszystkich etapów realizacji projektu. Myślisz, że to człowiek, który stoi z batem nad resztą zespołu, skutecznie poganiając ich od rana do nocy? Nie mijasz się za bardzo z rzeczywistością ;)!
Z batem czy bez, ale kto rozpoczyna działania ustalone przez Project Managera? Po ustaleniu poszczególnych prac Twoim projektem w pierwszej kolejności zajmie się Copywriter. Co robi Copywriter? Niektórzy powiedzą, że to człowiek żyjący od jednego przypływu weny twórczej do następnego, inni, że to on stoi za każdym sklepowym hasłem rozpoczynającym się od magicznego słowa „promocja”. A czym tak naprawdę zajmuje się Copywriter? Przygotowaniem treści na Twoją stronę internetową, napisaniem chwytliwych tekstów, nagłówków i haseł reklamowych (niekoniecznie z użyciem „promocji”). To on przekona odbiorców, by rozpoczęli z Tobą współpracę.
Okej, teksty na stronę gotowe, więc co dalej? Aby kreatywna praca Copywritera nie poszła w las, dalszymi pracami musi się zająć równie kreatywny Grafik. Jego głównym zadaniem jest stworzenie graficznego projektu strony www. Grafik, w agencyjnym języku zwany też Web Designerem, na bazie przygotowanych tekstów, narzędzi graficznych, baz zdjęć i materiałów przez Ciebie dostarczonych, wykona zachwycający projekt graficzny serwisu www. Nie możemy przy tym pominąć jego ponadprzeciętnego gustu, który z pewnością przełoży się na wielkie „wooow!” z Twoich ust.
Projekt graficzny został zaakceptowany – do kogo trafia w następnej kolejności? W momencie stawiania tego znaku zapytania zza monitora wyłania się postać Programisty Front-End, który przechwyci projekt graficzny i zajmie się jego „cięciem”. Spokojnie, w tym przypadku „cięcie” to nadawanie życia, a nie mordowanie z premedytacją. Frontendowiec sprawi, że strona będzie się prawidłowo wyświetlać na wszystkich urządzeniach (w tym również mobilnych) a także zachwycać animacjami, przejściami i zmianami kolorów.
To jednak nie koniec prac nad stroną. Abyś mógł wygodnie wprowadzać zmiany w treściach czy galeriach zdjęć, konieczne jest zaimplementowanie systemu CMS (ang. content management system). I tu pojawia się nie kto inny, jak Programista Back-End. Jego praca ma ułatwić Twoją pracę, dlatego nie szczędź mu czasu na jej wykonanie.
Ale to nie koniec podziału obowiązków, jaki panuje w Abericie! Aby wszystko działało idealnie nad realizacją projektów czuwa Tester. Co prawda nasz zespół pomyłek nie popełnia, ale gdyby takowa zaistniała, to z pewnością zostałaby zniwelowana tak szybko, by nie ujrzała światła dziennego.
Gdzie w następnej kolejności trafia projektowana strona? Do SEO-wca. Któż to? Mówiąc najprościej jest to osoba, która dba o to, by Twoją stronę można było szybko i łatwo odnaleźć w wyszukiwarce Google.
Ostatnim etapem tworzenia strony internetowej jest jej wdrożenie. Jest to instalacja plików na docelowym serwerze oraz wskazanie domeny (adresu strony), pod którym będzie znajdować się Twoja nowa strona.
Zastanawiasz się teraz, dlaczego do jednej Twojej strony internetowej potrzebne są osoby o całkowicie odmiennych stanowiskach, umiejętnościach i zadaniach? Po to, by zadanie powierzone tak eksperckiemu zespołowi przynosiło najlepsze efekty w wymiernym czasie. Musimy tu jednak dodać, że to nie koniec.
Po wykonaniu wszystkich prac nasi specjaliści przeprowadzą szkolenie dla osoby/osób, które będą administrowały serwisem, by posiadały wystarczającą wiedzę do jej obsługi, a my skontaktujemy się z Tobą w momencie, gdy konieczna będzie aktualizacja oprogramowania, by strona była nadal zachwycała pod względem bezpieczeństwa.
Skontaktuj się zatem z nami i powiedz, co możemy zrobić dla Twojego biznesu!