Najważniejsze rozwiązania dla biznesu.
"Wdrożenie technologi i urządzenie leczenie warrozy u pszczół" - projekt w ramach schematu Technologie przyjazne środowisku programu "Rozwój Przedsiębiorczości i Innnowacje" współfinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2011.
„Wdrożenie modelu biznesowego internacjonalizacji celem podwyższenia konkurencyjności przedsiębiorstwa ABERIT na rynku brytyjskim i amerykańskim” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, Oś Priorytetowa I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.2 Internacjonalizacja MŚP.
"Wdrożenie innowacji procesowej w firmie ABERIT Piotr Bereziewicz, poprzez wdrożenie oprogramowania do ewidencjonowania pracy, jako sposób przeciwdziałania skutkom pandemii COVID -19 lub innym podobnym tego typu zdarzeniom" w ramach działania 6.2. Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji - Bony na cyfryzację Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Zakładka „o nas” dostępna jest w większości stron firmowych. Nie tylko dostarcza ona informacji o firmie, ale przede wszystkim pozwala budować zaufanie. Sprawia bowiem, że opisywana instytucja to nie tylko nazwa, ale prawdziwe istnienie, prawdziwi ludzie.
Wydaje Ci się, że strony „o nas” nikt nie odwiedza? Możesz się zdziwić! Najczęściej treści opisujące firmę czytają potencjalni Klienci i Partnerzy. Co prawda jest to jedna z ostatnich podstron, na którą wchodzą, ale często od niej zależy, czy podejmą z Tobą współpracę. I nawet najlepsza oferta nie pomoże, jeśli nie uwiarygodnisz się w oczach Klienta, a zrobisz to właśnie za pomocą strony „o nas”.
Kto jeszcze sprawdza informacje o firmie na jej stronie internetowej? Potencjalni pracownicy. Większość osób szukających pracy chce dowiedzieć się jak najwięcej o firmie, do której aplikuje. Dlatego dokładnie prześledzi wszystkie informacje zawarte na podstronie „o nas” szukając tam informacji o samej firmie, jak i jej pracownikach oraz prowadzonych projektach.
Podstrona „o nas” jest też często odwiedzana przez konkurencję. Najczęściej firmy z tej samej branży szukają u innych informacji, w jaki sposób pozyskali Klientów. Pamiętaj o tym redagując treści na tę podstronę – Ty i Twoja konkurencja chcecie dotrzeć do tego samego Klienta!
Wiesz już zatem, dlaczego podstrona „o nas” jest tak ważna. Teraz podpowiemy, jak powinna ona wyglądać, by odbiorca znalazł tam informacje, które sprawią, że zapragnie on zostać Twoim Klientem.
Ważne jest, by treść opisywała krótką historię firmy. Odbiorcy są ciekawi, jak zaczynałeś, co robisz teraz i dokąd zmierza przyszłość firmy. Warto wspomnieć też o wartościach firmy i jej misji. Podanie tych informacji wzbudzi zaufanie i podniesie wiarygodność firmy.
Co jeszcze sprawi, że zbliżysz się do swoich potencjalnych Klientów? Przedstawienie zespołu. Lubimy wiedzieć, u kogo wydamy swoje pieniądze, dlatego prezentacja chociażby osób decyzyjnych jest obecnie absolutnym minimum.
Jeśli Twoja firma może pochwalić się zdobytymi certyfikatami, nagrodami lub wyróżnieniami, a Twoi pracownicy ukończyli kolejne szkolenia branżowe, koniecznie zamieść informacje o tym na stronie „o nas”. Świadczy to bowiem o ciągłym rozwoju firmy i podnoszeniu kwalifikacji wśród jej pracowników. A przecież każdy z nas chce współpracować z profesjonalistami.
Nie będąc czegoś pewnym, najczęściej polegamy na opinii innych. Dlatego ważne jest, by opublikować referencje od dotychczasowych Klientów – może to przekonać tych potencjalnych, że warto podjąć z Tobą współpracę.
Tworząc stronę „o nas” pamiętaj, by informacje na niej umieszczone były zawsze aktualne. Każda zmiana danych kontaktowych, adresu siedziby, czy personelu powinna być natychmiast zmodyfikowana na stronie.
Na koniec rada od doświadczonych twórców stron internetowych – wyróżnij się! Oryginalność, profesjonalizm i konkrety – to wszystko sprawi, że Twoja strona firmowa spełni oczekiwania odbiorców, czyli potencjalnych Klientów.